co robimy

Droga do Lasu to warsztaty przyrodniczo-surwiwalowe, które zawsze odbywają się w plenerze.

Pracujemy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Pojezierze Brodnickie,  Brodnica, Toruń) oraz zachodniopomorskiego (Przęsocin, gmina Police).


 

W ofercie Drogi do Lasu znajdą coś dla siebie:

Rodzice i dzieci w wieku od 3 do 12 lat

Jeśli szukacie pomysłu na przyrodniczo-przygodowe spędzenie sobotniego lub niedzielnego popołudnia to zapraszamy na Wyprawy Małych Traperów. Zajęcia te organizujemy na Pojezierzy Brodnickim, w Toruniu oraz Przęsocinie (zachodniopomorskie).

A jeśli szukacie pomysłu na niekonwencjonalne urodziny to polecamy Wam Zielone Urodziny (Pojezierze Brodnickie, Brodnica, Toruń).

Nauczyciele, pedagodzy, opiekunowie grup unschoolingowych

To dla Was przygotowaliśmy Akademię Trapera. W jej ramach organizujemy jednodniowe warsztaty, biwaki, wycieczki lub stacjonarne zajęcia. Nasze metody pracy sprawdzają się zarówno w przypadku klas ze szkół publicznych jak i prywatnych. Nasze zajęcia świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie edukacji w duchu Montessori. Mogą być także wsparciem dla edukacji domowej.  Zajęcia te organizujemy na Pojezierzy Brodnickim,  w Toruniu oraz Przęsocinie (zachodniopomorskie).

Kobiety

Chcesz spędzić weekend blisko natury? Interesuje Cię surwiwal, dzika kuchnia i obserwacja natury? Szukasz niekonwencjonalnego warsztatu rozwojowego? A może chcesz po prostu na dwa dni odciąć się od wszystkiego? Chyba mamy coś dla Ciebie – zajrzyj na Dzikie Baby. Warsztaty te organizujemy na Pojezierzu Brodnickim.
Organizujemy warsztaty również dla zorganizowanych grup. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przygotować takie dla Ciebie.

Przyroda dla Ciebie

Jeśli nie udało Ci się wpasować do żadnej z powyższych grup to nie wyłączaj tej strony – napisz do nas czego potrzebujesz.


 

Kontakt

kontakt@drogadolasu.pl

Droga do Lasu kujawsko-pomorskie: Bartek Guentzel | Marta Niewiadomska-Guentzel: 501 74 97 96

Droga do Lasu zachodniopomorskie: Malwina Ćwikła | Sebastian Guentzel: 572 365 446